طراحی و ساخت نرم افزار ها

وقتی دلیل درخواست نرم افزار شما کشف می گردد و نیاز سنجی مدیران پروژه آرسس به اتمام می رسد اینجاست که ایده ها یکی پس از دیگری خلق می شوند، مثلا می توان از توکنها که سخت افزارهایی می باشند که برای تشخصی هویت کاربر بسیار مفید بوده و یاعث بهبود امنیت نرم افزار می گردد در برخی موارد داخلی نرم افزار استفاده کرد و یا بنا به درخواست سازمان ورود به نرم افزار و یا انجام برخی از عملیاتهای حساس و مهم بر مبنای تکنولوژی اثر انگشت بنا گردد یا مثلا نرم افزار های تحت وب در آرسس طوری طراحی می گردند که فشار گزارشگیری بین SQL server و Web Server تقسیم شود؛ گزارش سازی های آرسس ترکیبی از برنامه نویسی روی SQL با دستورات T-SQL و همینطور برنامه نویسی روی وب توسط ASP.net بوده که قابلیت انواع خروجی های مورد نیاز را به شما می دهد همچنین می توان در خروجی و ورودی نرم افزار های طراحی شده از انواع بارکدها استفاده نمود، زیرا بارکد باعث می شود خطاپذیری به علت کاهش دخالت نیروی انسانی و وارد نشدن دستی اطلاعات به حداقل رسد و همچنین اطلاعات دسته بندی دقیق تری خواهد شد و همچنین می توان یکسری اطلاعات را از طریق این بارکدها و رابطهای وب سرویسی تایید نمود.

آرسس باور دارد که اطلاعات گرانترین سرمایه هر نرم افزار است؛ یک نرم افزار بالاخره قابل تولید است اما اطلاعات و بانک اطلاعاتی نیاز به زمان و جمع آوری صحیح دارد؛ کارشناسان فناوری اطلاعات آرسس پیشنهاد می کنند که امروز تمام اطلاعات خود را در یک نقطه متمرکز نمایید.

در برخی موارد نرم افزارها نیاز به اجرا شدن در محیط ویندوز، محیط مک بوک، موبایل ها و تبلت های اندرویدی، موبایل ها و تبلت های آی او اسی؛ تلویزیون های هوشند و حتی محیط اینترنت دارند؛ آرسس پیشنهاد تولید یک نرم افزار تحت وب و بی نیاز از سیستم عامل به جای 5 نرم افزار مختلف دارد.

بعد از تولید نرم افزار شاید نیاز ارائه سرویس و خدمات به سایر نرم افزارها احساس شود, برخی مشتریان شرکت برنامه نویسی آرسس بعد از کمی رشد درخواست ایجاد بستر B2B را برای گسترش کار خود کرده اند؛ سرویس ها از تولید ربات تلگرام می توانند باشند تا راه اندازی بسترهای سرویس دهنده ی قدرتمند.

SAEED KAABI

BACK-END PROGRAMMER • ANDROID DEVELOPER

بودن در کنار افرادی که در حوزه های خودشان بهترین هستند بسیار لذت بخش است، از اینکه در مجموعه ی آرسس فعالیت میکنم خرسندم، از سال 94 به تیم اضافه شده ام و باعث افتخار هست که در این جایگاه هستم.

5 سال است که از فعالیت حرفه ای با دوستان میگذرد و هر روز به حضورم در این مجموعه افتخار میکنم.

REZA ASEMAAN

FOUNDER • DEVELOPER

باعث افتخار هست که در تیم آرسس فعالیت میکنم، تیم ما از سال 92 شروع به فعالیت کرده است که در سال 95 به صورت شرکت کار خود را ادامه داده است. بنده به عنوان پایه گذار این مجموعه به آن افتخار میکنم.

12 سال است که در حوزه برنامه نویسی فعالیت میکنم و آن را نقطه ی عطف زندگی خودم میدانم.

MORTEZA SAMAEI

iOS DEVELOPER

از اول هم میتوانستم حدس بزنم که موفق می شویم، عضو های یک مجموعه نشان میدهند که یک مجموعه چقدر پیش میرود در حالی آن چیزی که من در آرسس میبینم فراتر از این ها است .

6 سال است که در تیم آرسس فعالیت میکنم، مطمئن هستم بهترین راه را انتخاب کردم و اگر برگردم مجدد همین مسیر را انتخاب میکنم.

ALA MOVAHHEDI

iOS PROGRAMMER • TESTER

برنامه نویسی یک دنیای دیگریست، دنیایی پر از کد هایی که با تو حرف میزنند، نگاهی متفاوت به همه چیز و اگر این نگاه را در آرسس شکل بدهیم شاید بتوان گفت آن را به حد اعلای خودش رساندیم.

4 سال است که به این مجموعه اضافه شده ام، درس های زیادی را آموختم و از اینکه هم اکنون در این پله هستم، خوشحالم.

MITRA AZAADI

ANDROID PROGRAMMER

آرسس را نمی توان توصیف کرد، مجموعه ای بزرگ در چندین شهر، یکی از آرزو های هر برنامه نویس است، از ابتدا شاید فکر نمیکردم با دوستانی از نقاط مختلف کشور گرد هم بیاییم و به این نقطه برسیم.

5 سال از شروع کار بنده در این مجموعه میگذرد و این سال ها از بهترین سال های زندگی بنده بوده است.

ALI MOHAMMADI

SENIOR GRAPHIST

شروع زیبایی را در آرسس تجربه کردم، روندی حرفه ای با تیمی واقعا حرفه ای که از بهترین ها هستند، اینجا افراد به هدف هایی که به آنها نزدیک است بیشتر فکر میکنند

7 سال است که در تیم آرسس هستم و به آن افتخار میکنم، بودن در همچین مجموعه ای را از شانس های زندگی خودم میدونم.

TARANEH MOLAEI

WEB DEVELOPER

حتی تصور هم نمیشد کرد که عضو جدید را بتوان در قسمت های مختلف دید اما این هفته فقط 14 کارآموز داریم، شاید آرسس آموزش را اولویت اول خود گذاشته.

5 سال است که از آشنایی بنده در یک کار مشترک با اعضای این مجموعه میگذرد. شروع همکاری من با آرسس شاید پیشرفتی را برای من به عمل آورد که باعث شده است هم اکنون در این جایگاه باشم.

MOHAMMAD HADDAD

GRAPHIST

اینجا همه چیز در حرکت است، شاید مدل هایی که روز گذشته کار میکردید دیگر نشود امروز در مجموعه ی آرسس کار کرد، به روز رسانی های همیشگی برای تمام قسمت ها حتی خود افراد.

در یکی از کارگاه های آموزشی این مجموعه با آن آشنا شدم و 3 سال است که با این مجموعه کار میکنم و خیلی خوشحالم که میتونم عضوی از این مجموعه بزرگ باشم.

تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و نیاز خود را مطرح کنید

کارشناسان نرم افزار آرسس آماده پاسخگویی به شما می باشند

به ما ملحق شوید،فرم را پر کنید

MAIL APPLICATIONS

تهران، خیابان اردیبهشت، کوچه7، ساختمان نیایش

Phone: +989364161790

989365404291

Email: SUPPORT@KARSES.IR

SALES@KARSES.IR

Web: KARSES.IR